Szanowni Państwo,

Ze względu na małą ilość zamówień zaprzestano wykonywania odbitek drukowanych.

Udostępniono nieodpłatnie generator do przygotowania odbitki,  które można wydrukować w dostępnych fotolabach za ok. 1 złotówki i samodzielnie wyciąć. Format odbitki 10 na 15.

 

 

Wszelkie pytania prosimy zgłaszać na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Zamawianie

Po wygenerowaniu zdjęcia (na końcu całego procesu) jest nadawany unikatowy numer ID oraz miejsce na podanie e-maila, na który będzie wysłana informacja dotyczące procedury zamówienia odbitk

Jeśli adres dostawy jest inny niż w przelewie prosimy o dodanie w tytule przelewu informacji 'adres wysłany e-mailem', a następnie prosimy o przesłanie właściwego adresu wysyłki na e-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. podając ID fotografii

Na podany w przelewie adres płatnika zostanie wysłana odbitka w ciągu 1 dnia roboczego od zaksięgowania przelewu w banku, użytkownik zostanie poinformowany e-mailowo o fakcie dokonania wysyłki. Na podany e-mail zostanie wysłana e-faktura.

Wysyłka

Przesyłka jest wysyłana w 24 godziny (w dni robocze) od zaksięgowania przelewu na koncie bankowym.

Zdjęcia pakowane są starannie w kopertę wraz z usztywnieniem i wysyłane do Ciebie na adres podany w przelewie lub e-mailu poprzez Pocztę Polską, której przesyłki docierają:

  • przesyłką listowa nierejestrowana ekonomiczna dociera do trzech dni roboczych po dniu nadania (D+3), D dzień nadadania
  • przesylka listowa nierejestrowana z priorytetem dociera w następnym dniu roboczym po dniu
    nadania (D+1) pod warunkiem nadania do godziny 15:00, D dzień nadania
  • przesylka listowa rejestrowana priorytetem (tzw polecony priorytet, która dociera W następnym dniu roboczym po dniu nadania (D+1) pod warunkiem nadania do godziny 15:00, D dzień nadania

Informacje dotyczące oferty Poczty Polskiej zostały zaczerpnięte ze strony www.poczta-polska.pl.

Na podany adres e-mail dostarczona zostanie faktura w wersji elektrornicznej (e-faktura), aby chronić środowisko.

W przypadku zdarzeń losowych np. bardzo złych warunków pogodowych czy strajków, terminy te mogą ulec nieznacznie wydłużeniu, o czym będziemy informować na bieżąco

Dlaczego warto zrobić zdjęcie samemu?

  • 1. Oszczędzamy pieniądze. Koszt zdjęcie u fotografa to wydatek 25-70zł, zaś samemu tyle ile wyceniamy swój czas tak jakbyśmy płacili sobie.
  • 2. Oszczędzamy czas. Czas wykonania samodzielnego dla w prawnych ok. 12 minut dla skrupulatnych ok. 26 minut. Nie musimy jeździć, czekać i spędzać czasu u fotografa. Ustalać termin kiedy fotograf jest czynny. Najlepsze jest to że sami decydujemy kiedy to wykonamy.
  • 3. Energia, siły. Wykonanie do dokumentu zdjęcia samodzielnie jest proste i łatwe dzięki instrukcji i generatorowi zdjęć na tej stronie. Nie jesteśmy zmęczeni po niepotrzebnej jeździe do fotografa.
  • 4. Wybieramy ujęcie, które chcemy - fotograf robi 3 ujęcia i wybiera się najlepsze a my możemy zrobić do momenty kiedy będziemy się sobie podobać.
  • 5. Dostajemy więcej odbitek. U fotografa 4 standardowo, tu na jednym arkuszu mieści się 6 zdjęć zaś za kolejne płącimy jak za odbitkę.

Szanowni Państwo,

Ze względu na małą ilość zamówień zaprzestano wykonywania odbitek drukowanych.

Udostępniono nieodpłatnie generator do przygotowania odbitki,  które można wydrukować w dostępnych fotolabach za ok. 1 złotówki i samodzielnie wyciąć. Format odbitki 10 na 15.

 

 

Wszelkie pytania prosimy zgłaszać na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 

STARY CENNIK ZNAJDZIESZ NA TEJ STRONIE

Wygenerowanie elektronicznej odbitki w rozdzielczości fotograficznej i ściągnięcie jej poprzez zapis na dysk bądź wysłanie jako e-mail jest darmowe free. Pozwoliliśmy sobie na wprowadzenie reklamy obok w celu rozwijania jakości.

Ponieważ fotolaby doskalowują obraz do papieru, dajemy gwarancję spełnienia wymaganych rozmiarów tylko dla odbitek wykonanych u nas na papierze fotograficznym.

Oferta obejmuje wykonanie odbitki zdjęcia wraz z dostawą do domu. Zdjęcia wykonujemy na papierze termosublimacyjnym firmy Canon, gdzie producent mówi o 100-letniej gwarancji, na najnowszym profesjonalnym sprzęcie. Na zwykłej drukarce tego nie dokonasz.