photoid.eu – wspiera rodziny wielodzietne

Wychodząc naprzeciw rodzinom wielodzietnym posiadającym troje dzieci lub więcej, zgłosiliśmy naszą ofertę (zniżki 40%) do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej we Wrocławiu. MOPS to nie tylko pomoc najbiedniejszym, ale także rodzinom wielodzietnym ułatwienie życia. W swojej ofercie mają liczne zajęcia kulturalne, rozrywkowe, edukacyjne. My natomiast staramy się ograniczyć wydatki związane z robieniem zdjęć. Jeżeli pomyślimy, że rodzina np.: z trójką dzieci u fotografa musi wydać ok. 3x50zł = 150zł, to u nas wyda za wszystkie zdjęcia 20zł ze zniżką 40%. Jest to po kosztach wykonywania odbitek. Myślimy, że jest to dobra propozycja. Opcja jest dostępna dla posiadających kartę rodzina plus.

Z pewnością nie unikniemy fali krytyki związanych z opiniami, że jest to psucie rynku. Dla tych osób mamy pytanie:

Co ty robisz, aby pomóc rodzinom wielodzietnym w trudzie wychowania następnych pokoleń Polaków. Czy zysk firmy, zawsze musi być maksymalizowany nie patrząc na osoby.

My cieszymy się, że możemy brać udział w pomaganiu.

Dla kolekcjonerów - oferta specjalna

Powracając do starej polskiej tradycji filatelistycznej, postaraliśmy się o zakup specjalnych znaczków, które nie są typu A - popularnie dostępne niebieskie, tylko znaczki przedstawiają różnego rodzaju rysunki. Są to znaczki, w których