Pewnego wieczoru, przy Skypie rozmawialiśmy na temat dowodów osobistych i naszych doświadczeń.

Trochę nas irytowało, że trzeba płacić tak drogo za zdjęcia.

Moja Mama zapłaciła 45 zł - to chyba przesada. Ja pamiętam dwa lata temu płaciłem 30zł przy czym Pani w urzędzie nie chciała przyjąć bo było nie ładne, ale przyjęła :)

Kolega drukował na papierze fotograficznym w domu ale dłubał to zdjęcie w Photoshopie za 4 tyś złotych przez 20 minut. Nie każdy jest grafikiem.

 

Więc zdecydowaliśmy, że pomożemy sobie, naszym rodzinom i Państwu poprzez

Udostępnienie darmowego generatora odbitek

i tak stworzyliśmy Photoid.eu

 

potem rozbudowaliśmy o funkcje druku na życzenie

 

Jeśli masz jakieś sugestie, opinie zapraszamy do podzielania się na forum

Do waszej dyspozycji

Fotografia, która pomaga

Idea. -Potrzeba matką wynalazku.

W dzisiejszych czasach dosyć często potrzebujemy wykonać fotografię do dokumentów – do legitymacji szkolnej, paszportu, dowodu czy też prawa jazdy. Kiedy rok temu moja mama musiała wymieniać dowód osobisty na nowy i poszła do fotografa, aby zrobić aktualne zdjęcie zapłaciła za komplet dokumentów 45 zł, to dosyć spory wydatek dla emerytki. Ja osobiście pamiętam jak moja znajoma się denerwowała, gdy w ciągu 2 lat musiała 3 razy wykonywać dowód (po zmianie nazwiska, po zmianie miejsca zameldowania oraz po tym jak jej ukradziono dokumenty) i za każdym razem potrzebowała nowych zdjęć do dokumentów. Wówczas przy okazji jakiejś rozmowy usłyszałem od kolegi, że on sam robi sobie zdjęcia do dokumentów wykorzystując do tego programy graficzne. Ponieważ nie każdy z nas posiada taki program i potrafi wykonać w nim fotografię wpadłem na pomysł, żeby stworzyć narzędzie, które pozwoli w możliwie łatwy sposób wygenerować zdjęcia do dokumentów.


Przedstawiamy Państwu darmowy generator fotografii do dokumentów,

dzięki któremu korzystając z własnego zdjęcia wykonanego przy pomocy aparatu cyfrowego, telefonu czy też kamerki internetowej będą mogli Państwo samodzielnie wygenerować zdjęcia do dokumentów. Generator ten umieszczony jest na serwisie informacyjnym Photoid.eu. Z czasem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz zapytaniom od osób odwiedzających serwis wydzieliliśmy platformę z płatnymi usługami wydruku fotografii oraz jej wysłania pod wskazany adres - www.fotoid.eu Dzięki nam, nie tylko oszczędzasz czas, ale także pieniądze, gdyż oferowana przez nas cena jest bardzo atrakcyjna.


Misja:

Ułatwiać ludziom życie, poprzez dostarczenie prostego narzędzia do generowania zdjęcia do dokumentów online oraz wydruk i dostarczenie do klienta fotografii w dobrej jakości w konkurencyjnej cenie. Dzięki nam oszczędzisz swój czas i pieniądze.


Usługi dobrowolnie wybierane:

Aplikacja generuje odbitkę bezpłatnie FREE (wolność!, zasada otwartej innowacyjności)


Co dalej?

Chcemy nieustannie doskonalić oferowane przez nas usługi, tak by użytkownicy korzystający z serwisu byli zadowoleni z treści, którą na nim prezentujemy. Wciąż pracujemy nad merytoryczną zawartością serwisu, dlatego jeżeli mają Państwo jakieś sugestie prosimy o przesłanie ich do nas. Za oferowane przez nas usługi wydruku i wysyłki fotografii planujemy wprowadzenie płatności natychmiastowych np. PayPal, pozwoli to na szybsze dostarczenie przesyłki do użytkownika. Na dzień dzisiejszy mamy jeszcze za mało zamówień, aby taki system wdrożyć.

Dziękujemy dotychczasowym użytkownikom serwisu, którzy nas już wsparli (stąd informacje, e-maile czy banery).

Jeżeli skorzystałeś z naszego serwisu i jesteś zadowolony z dostarczonej przez nas usługi prosimy o przekazanie informacji dalej swoim znajomym. To będzie dla nas największe podziękowanie. Dla tych, którzy chcieliby nas wesprzeć w podziękowaniu za dostęp do bezpłatnej wersji elektronicznej zapraszamy do wsparcia Fundacji Rozwoju Nauki i Biznesu w Obszarze Nauk Medycznych i Ścisłych www.plusuj.pl, skąd się wywodzimy. Niech inny dobry projekt się rozwinie i służy społeczności.


Dziękujemy za skorzystanie z usługi generowania zdjęcia online i zlecanie wydruku fotografii za naszym pośrednictwem.

mIDek
info|a|fotoid.eu

Szanowni Państwo,

Ze względu na małą ilość zamówień zaprzestano wykonywania odbitek drukowanych.

Udostępniono nieodpłatnie generator do przygotowania odbitki,  które można wydrukować samodzielnie w dostępnych fotolabach za ok. 1 złotówki i samodzielnie wyciąć. Format odbitki 10na15.

 

 

Wszelkie pytania prosimy zgłaszać na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Regulamin


1. Postanowienia wstępne:
Generator fotografii on line www.fotoid.eu od 2015 roku nie należy do RootInnovation Spółka z o.o., a do firmy Datii Spółka z o.o.