Szanowni Państwo,

Ze względu na małą ilość zamówień zaprzestano wykonywania odbitek drukowanych.

Udostępniono nieodpłatnie generator do przygotowania odbitki,  które można wydrukować w dostępnych fotolabach za ok. 1 złotówki i samodzielnie wyciąć. Format odbitki 10 na 15.

 

 

Wszelkie pytania prosimy zgłaszać na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

 

 

STARY CENNIK ZNAJDZIESZ NA TEJ STRONIE

Wygenerowanie elektronicznej odbitki w rozdzielczości fotograficznej i ściągnięcie jej poprzez zapis na dysk bądź wysłanie jako e-mail jest darmowe free. Pozwoliliśmy sobie na wprowadzenie reklamy obok w celu rozwijania jakości.

Ponieważ fotolaby doskalowują obraz do papieru, dajemy gwarancję spełnienia wymaganych rozmiarów tylko dla odbitek wykonanych u nas na papierze fotograficznym.

Oferta obejmuje wykonanie odbitki zdjęcia wraz z dostawą do domu. Zdjęcia wykonujemy na papierze termosublimacyjnym firmy Canon, gdzie producent mówi o 100-letniej gwarancji, na najnowszym profesjonalnym sprzęcie. Na zwykłej drukarce tego nie dokonasz.

 

Cena Ilość sztuk Przycięcie Wysyłka Orientacyjny czas dostawy Miejsce dostawy
12,99 zł 3 brak

Pocztą Polską przesyłka listowa

nierejestrowana ekonomiczna

do 5 dni roboczych twoja skrzynka pocztowa w domu
14,99 zł 3+1 TAK Pocztą Polską przesyłka listowa
nierejestrowana priorytetem
do 3 dni roboczych twoja skrzynka pocztowa w domu
24,99 zł 4+4 TAK Pocztą Polską przesyłka listowa
priorytetowa nierejestrowana z dostawą do Twojej skrzynki (domyślnie) lub rejestrowana polecony priorytetem z odbiorem na poczcie.
do 3 dni roboczych Poczta Polska

Wszystkie podane ceny, to ceny brutto (w przypadku zamówienia podaną kwotę należy przelać na konto) zawierają już vat w wysokości 23%

Zamówienie dodatkowego kompletu odbitek, które mają zostać nadane w tej samej przesyłce, to dodatkowy koszt tylko 9,99zł, (można zamawiać razem dwie lub kilka różnych lub tych samych odbitek podając wygenerowane numery ID zdjęć np.: jeżeli zamawiasz zdjęcia do paszportu dla dwójki dzieci, to koszt takiej usługi wynosi 14,99zł + 9,99zł czyli 23,98zł)

Usługa druku nie jest dostępna dla książeczki wojskowej, urbancard i elektronicznej legitymacji

Zamawianie

Po wygenerowaniu zdjęcia (na końcu całego procesu) jest nadawany unikatowy numer ID, oraz miejsce na podanie e-maila, na który będzie wysłana informacja dotyczące procedury zamówienia odbitki:

Jeśli adres dostawy jest inny niż w przelewie prosimy o dodanie informacji w tytule 'adres wysłany e-mailem', a następnie prosimy przesłać adres wysyłki na e-mail This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. podając ID fotografii.

Na podany adres płatnika w przelewie zostanie wysłana odbitka w ciągu 1 dnia roboczego od zaksięgowania przelewu w banku, użytkownik zostanie poinformowany e-mailowo o fakcie dokonania wysyłki. Na podany e-mail dostarczona zostanie e-faktura.

Wysyłka

Przesyłka jest wysyłana w 24 godziny (w dni robocze) od zaksięgowania przelewu na koncie bankowym.

Zdjęcia pakowane są starannie w kopertę wraz z usztywnieniem i wysyłane do Ciebie na adres podany w przelewie lub e-mailu poprzez Pocztę Polską, której przesyłki docierają:

  • przesyłka listowa nierejestrowana ekonomiczna - do trzech dni roboczych po dniu nadania (D+3), D dzień nadania
  • przesyłka listowa nierejestrowana z priorytetem - w następnym dniu roboczym po dniu
    nadania (D+1) pod warunkiem nadania do godziny 15:00, D dzień nadania
  • przesyłka listowa rejestrowana priorytetem (tzw. polecony priorytet) - w następnym dniu roboczym po dniu nadania (D+1) pod warunkiem nadania do godziny 15:00, D dzień nadania

Informacje dotyczące oferty Poczty Polskiej zostały zaczerpnięte ze strony www.poczta-polska.pl.

Na podany adres e-mail dostarczona zostanie faktura w wersji elektronicznej (e-faktura), aby chronić środowisko.

W przypadku zdarzeń losowych np. złych warunków pogodowych czy strajków, podane terminy mogą ulec nieznacznie wydłużeniu, o czym będziemy informować na bieżąco

Comments   

# korektaFiona 2013-11-02 01:43
Na stronach
http://generator.photoid.eu/index.php?strona=cenikoferta

macie jeszcze opcje 29.99 wysyłka za granice, myśle że to tutaj przez przypadek zostało zapomniane
Reply | Reply with quote | Quote

Add comment


Security code
Refresh