Portfelu trzymamy pieniądze, dokumenty oraz bardzo często  zdjęcia osób, o których pamiętamy. Przy płaceniu możemy na nie spojrzeć, nie wstydzimy się aby ktoś ich zobaczył. Często mówiąc o danych osobach możemy je po prostu pokazać.

Co najczęściej przedstawia zdjęcie w portfelu?

Najczęściej są to osoby nam bliskie. Mamy i tatusiowie trzymają zdjęcia swoich dzieci, dorosłe dzieci swoich rodziców. Małżonkowie,  w portfelu trzymają zdjęcia swoich współmałżonków.  Narzeczeni, partnerzy, chłopak- dziewczyna swojego partnera.
Oprócz osób możemy znaleźć świętych (Św. Franciszka, św. Antoniego, św. Pio, bł. Jan Paweł II) obrazki religijne.  
Są to zdjęcia, które są bliskie, przypominają szczęśliwe chwilę.

Jakie jest zdjęcie w portfelu ?

Często są to zdjęcie z dokumentów, dowodu osobistego, paszportu itp., które zostały jako dodatkowe przy wyrobieniu. Nie mniej jednak spotyka się zdjęcia z dowodu przygotowane (wycięte) ze zwykłych odbitek.

Jakiego wymiaru są zdjęcia w portfelu?

Obecnie bardzo często wielkość okienka jest odpowiednikiem kart płatniczych/kredytowych/bankowych to jest wymiary 54 x 85 mm. Mieszczą się tam dwa zdjęcia do dowodu osobistego czy paszportu wymiar 3,5*4,5 cm.

Jak przygotować zdjęcie do portfela?

Można skorzystać z naszego generatora wybierając zdjęcie do dowodu osobistego ( 3,5 x 4,5 cm) lub większe zdjęcia dyplomowe (4,5 x 6,5 cm) . Zwykłe zdjęcie wczytujemy, przycinamy i pobieramy przygotowaną odbitkę do druku.

Zdjęcia w portfelu (w Polsce i na świecie).

Były w Polsce kiedyś automaty wyglądające jako butka do której się w chodziło, wrzucało monetę i wykonywało 5 zdjęć. Najczęściej fotografowany przyjmował różne pozy czy miny. Długi wydruk wychodził z automatu. Na filmach amerykańskich widać jak para wchodzi do takiego automatu i ściskając robią zdjęcia upamiętniające chwile razem.
Komentarze zdjęcia w dowodzie

Add comment


Security code
Refresh