1. Czy informacje zawarte są prawdziwe.

Informacje dotyczące dokumentów, wymagań fotografii oraz pozostałe są aktualizowane na bieżąco. Redakcja dokłada starań aby informacje były poprawne merytorycznie jak i napisane poprawnie. Nie mniej jednak jak każda ludzka czynność jest obarczona błędami. Jeśli znalazłeś błąd prosimy aby zgłosić to do nas.

2. Jaki jest koszt używania serwisu.

Serwis informacyjny został stworzony dla ludzi. Informacje (tekst) jest udostępniany nie odpłatnie. Informacje podlegają prawu autorskiemu.

4. Mam ciekawy artykuł do umieszczenia w tym serwisie

Z miłą chęcią oraz dla dobra społeczeństwa opublikujemy artykuł. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

5. Czy można z Państwem współpracować

Tak, jesteśmy otwarci na współpracę. Zapraszamy do kontaktu

Jesienny rabat -30%

Serwis Photoid.eu jest w trakcie rozwijania. Chcielibyśmy aby stanowił doskonale źródło o dokumentach takich jak dowód osobisty, paszport, prawa jazdy. Udostępniał narzędzia do robienia zdjęcie do dowodu osobisty, zdjęcie do prawo jazdy, zdjęcie do paszportu. Można nas znaleźć w internecie po słowach fotografia do dowodu osobistego, fotografia do paszportu, fotografia prawa jazdy.

Serwis powstał w roku 2012, choć jego początki są dwa lata wcześniejsze. Staramy się aby były informacje świeże: nowy dowód osobisty 2013, nowy paszport 2013, nowe prawo jazdy 2013.

Darmowa Dostawa od 100zł w Bardotti.pl

JSN Dome template designed by JoomlaShine.com