Pakiet programów dla drukarni cyfrowych do samodzielnej edycji on-line takich produktów jak kalendarz, fotoalbum i wizytówka. Dzięki temu twój biznes się rozwinie

 

 

kalendarz

 

Pakiet programów dla drukarni cyfrowych. W skład pakietu wchodzą programy do samodzielnej edycji on-line takich produktów jak kalendarz, fotoalbum i wizytówka. Dzięki naszym programom klient bez wychodzenia z domu, wykonywania telefonów oraz wysyłania maili jest w stanie sam przygotować swój indywidualny projekt i złożyć zamówienie.

Program dla klienta drukarni jest dostępny on-line, a więc nie ma konieczności pobierania go na komputer. Nasze oprogramowanie to system serwerowy.

Na stronie drukarni wystarczy umieścić aktywny link do naszego oprogramowania, które pod kątem graficznym może zostać łatwo zmodyikowane przez drukarnię lub dostosowane przez nas.

Dzięki systemowi zarządzania treścią, drukarnia samodzielnie ustala informacje, które chce przekazać klientowi. Ceny, sposób dostawy, promocje.

System daje możliwość tworzenia dowolnej ilości produktów.

Drukarnia ma kontrolę nad wszystkimi zamówieniami, może w dowolnym momencie wygenerować plik drukarski oraz dotrzeć do elementów składowych danego zamówienia przez udostępniony serwer ftp.

Automatyczny system informowania klienta co w danym momencie dzieje się z jego zamówieniem daje poczucie ciągłego kontaktu z drukarnią oraz pełny obraz tego, na jakim etapie znajduje się jego produkt.

 

Więcej informacji na stronie: http://digitalprint.pro